ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2017
ΕΤΟΣ 2017
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2017
1    ΚΛΕΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΜΠ
2   ΤΣΙΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
3   ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
4   ΤΖΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
5   ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΠΘ
6   ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
7   ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΒΙΡΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)- ΟΠΑ
8   ΒΑΡΕΛΑΣ ΘΕΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
9   ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
10   ΒΛΟΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11   ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
12   ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
13   ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
14   ΓΑΛΟΥΝΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)-ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
15   ΛΕΚΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΜΠ
16   ΚΑΣΙΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΟΠΑ
17   ΙΓΝΑΤΙΑΔΗ ΜΑΙΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)-ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
18   ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)-ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
19   ΖΗΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
20   ΛΕΡΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
21   ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
22   ΛΟΗ ΧΡΥΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
23   ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
24   ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΕΥΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
25   ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΝΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ-ΕΚΠΑ
26   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
27   ΤΣΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
28   ΚΟΤΣΛΑΡΙ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
29   ΜΑΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
30   ΚΟΥΣΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
31   ΣΕΤΕΛΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
32   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
33   ΝΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)-ΤΕΙ
34   ΠΕΛΕΧΑ ΦΑΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
35   ΚΡΑΕΤΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
36   ΖΑΓΚΑΒΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΦΑΙΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
37   ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
38   ΛΕΧΑΡΕΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
39   ΠΥΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
40   ΤΟΣΟΥΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
41   ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)-ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 
42   ΜΕΡΙΣΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
43   ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
44   ΚΧΑΝ ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
45   ΣΑΡΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)-ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
46   ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΒΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
47   ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚYΡIAKH ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
48   ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
49   ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)-ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
50   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)- ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
51   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)- ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
52   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)-ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
53   ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)-ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
54   ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
55   ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)- ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
56   ΕΜΠΕΣΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
57   ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
58   ΖΑΝΕΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
59   ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)-ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
60   ΣΑΜΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
61   ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
62   ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
63   ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
64   ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)-ΤΕΙ
65   ΖΟΡΜΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
66   ΘΕΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
67   ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
68   ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΤΕΙ
69   ΒΙΤΑΛΗ ΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)-ΤΕΙ
70   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΤΕΙ
71   ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ ΑΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΤΕΙ
72   ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
73   ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)-ΤΕΙ
74   ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
75   ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΤΕΙ
76   ΤΣΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΠΑΤΡΑ)-ΤΕΙ
77   ΤΣΟΥΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΛΑΡΙΣΑ)-ΤΕΙ
78   ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)-ΤΕΙ
79   ΜΠΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-ΤΕΙ
80   ΣΥΡΜΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΚΑΒΑΛΑ)-ΤΕΙ
81   ΒΑΡΔΑΛΑ ΒΙΒΙΑΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) -ΤΕΙ 
82   ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)-ΤΕΙ
83   ΑΛΜΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)-ΤΕΙ
84   ΒΑΛΣΑΜΗ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)-ΤΕΙ
85   ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΠΑΤΡΑ)-ΤΕΙ
86   ΔΕΔΕ ΒΙΚΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΤΕΙ
87   ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)-ΤΕΙ
88   ΕΜΕΞΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΤΕΙ
89   ΛΙΑΤΗ ΛΥΔΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΤΕΙ
90   ΜΙΛΟ ΣΙΜΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)-ΤΕΙ
91   ΖΕΙΝ ΜΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)-ΤΕΙ 
92   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)-ΤΕΙ 
93   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) -ΤΕΙ 
94   ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)- ΤΕΙ 
95   ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε (ΡΕΘΥΜΝΟ)- ΤΕΙ 
96   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε (ΡΕΘΥΜΝΟ)-ΤΕΙ