ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Αχαρνές / Θρακομακεδόνες

βρίσκεστε εδώ: Επιτυχόντες» ΕΤΟΣ 2017
ΕΤΟΣ 2017
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2017
1    ΑΡΗΣ K. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΜΠ
2   ΝΙΚΟΣ T. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
3   ΔΗΜΗΤΡΗΣ K. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
4   ΑΦΡΟΔΙΤΗ T. ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
5   ΧΡΗΣΤΟΣ Γ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΠΘ
6   ΘΩΜΑΣ Κ. ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
7   ΕΛΒΙΡΑ Α. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)- ΟΠΑ
8   ΘΕΜΗΣ Β. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
9   ΚΑΤΕΡΙΝΑ Τ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
10   ΕΛΕΝΗ Β. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11   ΛΑΜΠΡΟΣ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
12   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
13   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
14   ΕΡΙΦΥΛΗ Γ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)-ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
15   ΓΙΑΝΝΗΣ Λ. ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΜΠ
16   ΕΙΡΗΝΗ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΟΠΑ
17   ΜΑΙΡΗ Ι. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)-ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
18   ΟΛΥΜΠΙΑ Σ. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)-ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
19   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ζ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
20   ΓΙΑΝΝΗΣ Λ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
21   ΜΑΡΚΟΣ Μ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
22   ΧΡΥΣΑ Λ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
23   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
24   ΕΥΑ Κ. ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
25   ΝΙΚΗ Θ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ-ΕΚΠΑ
26   ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
27   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
28   ΑΝΔΡΕΑΣ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
29   ΜΑΡΙΑ Μ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
30   ΘΕΟΧΑΡΗΣ Κ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
31   ΧΑΡΑ Σ. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
32   ΚΥΡΙΑΚΗ Σ. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
33   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ν. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)-ΤΕΙ
34   ΦΑΝΗ Π. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
35   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κ. ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
36   ΜΑΡΙΦΑΙΗ Ζ. ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
37   ΕΥΗ Γ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
38   ΕΙΡΗΝΗ Λ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
39   ΚΥΡΙΑΚΗ Π. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
40   ΜΑΡΙΑ Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
41   ΓΙΩΡΓΟΣ Μ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)-ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 
42   ΓΙΩΡΓΟΣ Μ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
43   ΒΑΣΙΛΗΣ Κ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
44   ΑΒΡΑΑΜ Κ. ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
45   ΙΩΑΝΝΑ Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)-ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
46   ΒΑΣΙΑ Γ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
47   ΚYΡIAKH Π. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
48   ΜΑΡΙΑ Δ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
49   ΕΛΕΝΗ Κ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)-ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
50   ΜΑΡΙΝΑ Λ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)- ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
51   ΕΛΕΝΗ Β. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)- ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
52   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)-ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
53   ΓΕΩΡΓΙΑ Β. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)-ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
54   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Η. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
55   ΜΑΡΙΝΑ Α. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)- ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
56   ΑΘΗΝΑ Ε. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
57   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ο. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
58   ΓΙΑΝΝΗΣ Ζ. ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
59   ΜΑΡΙΝΑ Α. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)-ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
60   ΜΑΡΙΝΑ Σ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
61   ΓΙΩΡΓΟΣ Β. ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
62   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κ. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
63   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ. ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
64   ΘΕΟΔΩΡΑ Γ. ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)-ΤΕΙ
65   ΛΑΜΠΡΟΣ Ζ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
66   ΗΛΙΑΝΝΑ Θ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)-ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
67   ΧΡΗΣΤΟΣ Χ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
68   ΔΗΜΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΤΕΙ
69   ΡΑΝΙΑ Β. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)-ΤΕΙ
70   ΙΑΚΩΒΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΤΕΙ
71   ΑΡΗΣ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΤΕΙ
72   ΓΕΩΡΓΟΣ Θ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
73   ΘΟΔΩΡΗΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)-ΤΕΙ
74   ΜΑΚΗΣ Μ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΤΕΙ
75   ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΤΕΙ
76   ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΠΑΤΡΑ)-ΤΕΙ
77   ΘΟΔΩΡΗΣ Τ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΛΑΡΙΣΑ)-ΤΕΙ
78   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Μ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)-ΤΕΙ
79   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-ΤΕΙ
80   ΣΩΤΗΡΗΣ Σ. ΗΛΕΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΚΑΒΑΛΑ)-ΤΕΙ
81   ΒΙΒΙΑΝ Β. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) -ΤΕΙ 
82   ΣΟΦΙΑ Λ. ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)-ΤΕΙ
83   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Α. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)-ΤΕΙ
84   ΣΟΦΙΑ Β . ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)-ΤΕΙ
85   ΑΓΓΕΛΟΣ Χ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΠΑΤΡΑ)-ΤΕΙ
86   ΒΙΚΥ Δ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΤΕΙ
87   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)-ΤΕΙ
88   ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΤΕΙ
89   ΛΥΔΙΑ Λ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΤΕΙ
90   ΣΙΜΟΣ Μ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)-ΤΕΙ
91   ΜΑΝΟΣ Ζ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)-ΤΕΙ 
92   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)-ΤΕΙ 
93   ΓΙΩΡΓΟΣ Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) -ΤΕΙ 
94   ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)- ΤΕΙ 
95   ΔΑΜΙΑΝΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε (ΡΕΘΥΜΝΟ)- ΤΕΙ 
96   ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ Π. ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ- ΤΕΙ
97   ΣΩΤΗΡΗΣ Ο. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε (ΡΕΘΥΜΝΟ)-ΤΕΙ 
 
Λόγω του νέου Ευρωπαϊκού κανονισμού για την Προστασία Προσωπικών Δεδομένων (GDPR), δεν είναι πλέον δυνατή η δημοσίευση των επωνύμων των μαθητών μας στους πίνακες επιτυχόντων.